Oglas za posao

4258

ALI  d.o.o.  Sarajevo
Ul.Halilovići bb
Sarajevo: 08.11.2022. godine

OGLAS
ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Prodavač  – Trgovac (m/ž) –  2 izvršilaca

Opis posla:
– izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti odjela
– kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
– pružanje izvrsne usluge kupcima na odjelima
– prodaja i obračun robe
– usluživanje kupaca i pomaganje pri izboru

Od Vas očekujemo:
– minimalno SSS
– Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
– Ljubaznost, urednost, komunikativnost, uslužnost, odgovornost i spremnost na timski rad

Nudimo Vam:
– Dodatni bonus (dodatna zarada za iskazani trud i zalaganje na poslu)
– Mogućnost napredovanja
– Dodatne edukacije u struci

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati na e-mail posao@alimarketi.ba

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:
– Kratka biografija
– Dokaz o radnom iskustvu  u struci
– Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Lokacija: Sarajevo